Gadżety reklamowe

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze gadżety reklamowe produkowane przez Internetowe Imperium.

Chorągiewki reklamowe, Daszki reklamowe, Czapki reklamowe

Internetowe Imperium jest producentem chorągiewek reklamowych. Produkujemy również wiele modeli daszków kartonowych z gumką i daszkow kartonowych bez gumki, a także wiele modeli czapek kartonowych. Poniżej przedstawiamy produkowane przez Internetowe Imperium chorągiewki reklamowe oraz niektóre modele daszków reklamowych z gumką, daszków reklamowych bez gumki oraz czapek reklamowych. Szczegółowo produkcję daszkow kartonowyc i czapek kartonowych omawiamy w zakładkach : daszki kartonowe z gumką, daszki kartonowe bez gumki, czapki kartonowe.

chorągiewki papierowe

Chorągiewki reklamowe

Chorągiewki reklamowe wykonujemy z papieru kredowego 135 g. Nadruk na chorągiewkach papierowych jest dwustronny. Długość patyczka wynosi 36 cm. Chorągiewki papierowe z nadrukiem pakowane są w kartony zbiorcze po 1000 sztuk. Chorągiewki reklamowe mogą być atrakcyjnym gadżetem reklamowym na imprezach masowych i eventach. Możesz zamówić minimalną ilość - 100 sztuk chorągiewek z nadrukiem.

daszki bez gumki

Daszki bez gumki

Daszki kartonowe bez gumki wykonujemy z kartonu 250 g . Daszki kartonowe bez gumki, posiadają regulację z tyłu głowy. Niektóre z modeli daszków bez gumki produkowane przez Internetowe Imperium posiadają szyldy. Daszki reklamowe z nadrukiem wykonujemy w minimalnym nakładzie 100 sztuk. Daszki z nadrukiem mogą być atrakcyjnym gadżetem na imprezach plenerowych i eventach.

czapki kartonowe

Czapki kartonowe

Czapki kartonowe wykonujemy z kartonu 205 g . Czapki z nadrukiem produkowane w Internetowym Imperium są różnorodne. Czapki kartonowe wykonujemy w minimalnym nakładzie 100 sztuk. Czapki reklamowe z nadrukiem posiadają regulację z tyłu głowy. Czapki reklamowe mogą być przeznaczone dla najmłodszych. Internetowe Imperium produkuje modele czapek reklamowych z ekologicznych materialow.

Wachlarze rozkładane

wachlarze rozkładane

Wachlarze rozkładane

wachlarze rozkładane

Wachlarze rozkładane

wachlarze rozkładane

Wachlarze rozkładane

wachlarze rozkładane

Wachlarze rozkładane

Zmiana koloru

Zmiana czcionki i koloru czcionki

Zmiana koloru tła pod tekstem