Gadżety reklamowe

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze gadżety reklamowe produkowane przez Internetowe Imperium.

Daszki kartonowe, Czapki kartonowe

Internetowe Imperium jest producentem wielu modeli daszków kartonowych z gumką i daszków kartonowych bez gumki. Produkujemy również dużo modeli czapek kartonowych. Poniżej przedstawiamy niektóre z modeli produkowanych przez Internetowe Imperium daszkow kartonowych z gumką, daszkow kartonowych bez gumki oraz czapek kartonowych. Szczegółowo produkcję daszków i czapek omawiamy w zakładkach: daszki kartonowe z gumką, daszki kartonowe bez gumki, czapki kartonowe.

Daszki z gumką

Daszki z gumką

Daszki kartonowe z gumką wykonujemy z kartonu 250 g . Jesteśmy w stanie wykonać daszek papierowy, w dowolnym, wymyślonym przez Państwa kształcie. Gumka przy daszkach reklamowych zakończona jest skuwkami. Wykonujemy daszki reklamowe w minimalnym nakładzie 100 sztuk. Daszki reklamowe z nadrukiem są ważnym elementem imprez plenerowych i eventów.

Daszki bez gumki

Daszki bez gumki

Daszki kartonowe bez gumki wykonujemy z kartonu 250 g . Daszki kartonowe bez gumki, posiadają regulację z tyłu głowy. Niektóre z modeli daszków bez gumki produkowane przez Internetowe Imperium posiadają szyldy. Daszki reklamowe z nadrukiem wykonujemy w minimalnym nakładzie 100 sztuk. Daszki z nadrukiem mogą być atrakcyjnym gadżetem na imprezach plenerowych i eventach.

czapki kartonowe

Czapki kartonowe

Czapki kartonowe wykonujemy z kartonu 205 g . Czapki z nadrukiem produkowane w Internetowym Imperium są różnorodne. Czapki kartonowe wykonujemy w minimalnym nakładzie 100 sztuk. Czapki reklamowe z nadrukiem posiadają regulację z tyłu głowy. Czapki reklamowe mogą być przeznaczone dla najmłodszych. Internetowe Imperium produkuje czapki ekologiczne

Wachlarze reklamowe

wachlarze kartonowe

Wachlarze kartonowe

Wachlarze rozkładane

Wachlarze rozkładane

Wachlarze składane kartonowe

Wachlarze składane kartonowe

Wachlarze rozkładane kartonowe

Wachlarze rozkładane kartonowe

Zmiana koloru

Zmiana czcionki i koloru czcionki

Zmiana koloru tła pod tekstem